רח' כריש 2, אילת​

סיפורי הצלחה

נגן וידאו

תעשו את זה , שחייה זה מצויין! הטיפ של רז חיים"

כמה תנועות ידיים אתם עושים בשחיית חתירה, לאורך בריכה מסוימת? על ידי תרגול , שיפור טכניקה, גלישה וניצול מקסימלי של כל תנועה – אתם תצליחו לשפר תוצאות! תקשיבו לרז חיים שכבר עשה קורס כזה. הירשמו לקורס שחייה הקרוב.

נגן וידאו

המילים יהפכו למים - השחייה של טלי

לא מצליחה לנשום? הרבה מאיתנו לא נושמות מרוב כל העומס בהיותך רעייה , אמא ואישה שעובדת קשה. הקשיים שלנו משתקפים במים, בזמן שחייה: יכולת נשימה, סיבולת לב ריאה, מנח הגוף ,יציבה ועוד. טלי אדרי טורדאי הציבה לעצמה מטרה ללמוד לשחות ברצף להנאתה ולכושר שלה, תוך כדי שגרת חייה והצליחה בגדול! גם אתן יכולות.
אתן בידיים טובות

נגן וידאו

איך הופכים את חוית השחיה , מתסכול להנאה?

אבי מסס, איש עסקים באילת ובעלים של חברת פלמ"ח אבטחה , הגיע אלינו במטרה לשפר סגנון שחייה ולהפוך את הפעילות הזו כאימון יומיומי עבורו. הוא עבר ניתוח בעצם הבריח לפני מספר שנים בעקבות תאונת אופנוע, וסבל מכאבי כתפיים וקיצור בטווחי תנועה. עוסק בצלילה חופשית כתחביב, והבין שרק המים יכולים לעזור לו.
איך הופכים שחייה מתסכול ומאמץ יתר , להנאה?! פשוט ביותר ! נחשפים לדינמיקה במים , מכירים את מבנה הגוף שלך , ומלמדים אותך בשיטה ייחודית שנכונה רק לך, כיצד לשחות בקלילות וביעילות. והכל בקורס אחד

נגן וידאו

זה אחד הדברים הטובים שעשיתי

מירב עשתה צעד מאוד אמיץ. לשפר טכניקה שאתה רגיל אליה שנים, זה בהרבה יותר קשה, מאשר ללמוד לשחות מאפס. לשנות תפיסה והרגלים ישנים. מירב נרשמה לקורס שחייה , תוך כדי שגרה ועבודה רבה בגן הילדים שלה. לא ויתרה על האימוני אירובי במים במקביל לאימוני שחייה . הציבה לעצמה מטרה והפכה לסיפור הצלחה. "זה אחד הדברים הטובים שעשיתי…ממליצה לכולם לעשות את זה"

 
נגן וידאו

למדתי לשחות ב 10 שעורים

אושרית ליו אוהבת מאוד לשחות בים ובבריכה. כאשר היא הגיעה לקורס שחייה, היא גילתה שיש מה לשפר ולשדרג בשחיית חתירה שלה. ב 10 מפגשים בלבד, היא שיפרה את סגנון השחייה בצורה יעילה, והיום היא מסוגלת לשחות יותר למרחק ללא מאמץ.
גם אם אתה חושב שאתה יודע לשחות, לנו יש דבר אחד או שניים ללמד אותך ולשפר לך את סגנון השחייה . התחושה היא עילאית , אנחנו נביא אותך לסיפור הצלחה! להרשמה ליום הפתוח

נגן וידאו

לא ידעתי לשחות חתירה עשיתי "תנועות כלב"

ליאור לא ידעה לשחות חתירה . "הרגשתי את השיפור בכל שיעור, חיכיתי כל השבוע לאימון, מלא אנרגיות, זה כיף להזיז את הגוף"
רוצים גם להזיז את הגוף, ועל הדרך לשפר טכניקת שחייה?
למי אתם מחכים? הירשמו בהקדם ליום הפתוח

נגן וידאו

תמיד חלמתי לשחות חתירה

"הרבה זמן חלמתי לשחות חתירה" אמר לנו ברוך דודאי , "תמיד קינאתי בילדים שלי שיודעים לשחות, דחיתי ודחיתי ודחיתי – עד שהייתי חייב, שמח שעשיתי את זה "!
גם אתם חולמים לשחות חתירה? בואו ליום הפתוח

נגן וידאו

אני יכולה לשחות חתירה ולא להתבייש

סנדרה הגיעה אלינו בלי רקע בשחיית חתירה בכלל. לאחר 10 מפגשים אצלינו בקורס היא אומרת: " אני יכולה לשחות חתירה מבלי להתבייש. הרגשה של כושר , בריאות והצלחה. אני רוצה עוד, עוד ועוד!!!"
רוצים גם לחוות סיפור הצלחה? קחו החלטה!
התקשרו או שילחו הודעה והירשמו ליום הפתוח

להרשמה וקבלת פרטים נוספים
אנא מלאו את הטופס להשארת פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תאריך לידה

* שימו לב! ההרשמה תבוצע רק לאחר קבלת שיחה עם נציגנו!

דילוג לתוכן